داروی Aliskiren می‌تواند میزان بقا را برای بیماران نارسایی قلبی افزایش دهد

داروی افزایش دهنده طول عمر بیماران نارسایی قلبی وابسته به تراکم
0 ۵۳

افزایش نرخ بقا بیماران نارسایی قلبی وابسته به تراکم

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه Arizona برای اولین بار در مطالعات بالینی نشان داده‌اند که Aliskiren، دارویی که آنزیم تنظیم کننده فشار خون را مهار می‌کند، می‌تواند نارسایی قلبی وابسته به تراکم را به تاخیر بیاندازد و نرخ بقا را افزایش دهد.

شما می‌توانید مقالات زیر را مطالعه نمایید:

بیش از 5 میلون آمریکایی با ناراحتی قلبی وابسته به تراکم زندگی می‌کنند. یک بیماری تدریجی و مزمن که وقتی عضله قلب خون پمپاژ نمی‌کند، اتفاق می‌افتد.

دکتر Ryan Sullivan، نویسنده اصلی مطالعه، می‌گوید:

این داروی تأیید شده توسط FDA پتانسیل بهبود کیفیت زندگی و افزایش طول عمر در بیماران نارسایی قلبی وابسته به تراکم که به خوبی شناسایی شده اند، دارد.

نتایج این مطاله در Molecular Sciences منتشر شده‌است.

نقش Aliskiren

گروه تحقیقات بیماری‌های قلبی عروقی دانشکده پزشکی دانشگاه Arizona، از یک تکنولوژی جدید برای اریابی تغییرات در توده عضلانی و احتباس ایعات به مرور زمان در نارسایی قلبی، استفاده کردند. آنها با استفاده از این فناوری غیر تهاجمی نشان دادند که Aliskiren باعث جلوگیری از کاهش عضلات و احتباس مایعات می‌شود و همچنین جان انسان‌ها را نجات می‌دهد.

Sullivan می‌گوید:

نارسایی قلبی باعث رشد سریع ناتوانی و مرگ است. بیماران از از دست دادن عضلات و همچنین احتباس مایعات رنج می‌برند که منجر به ناراحتی، تنگی نفس و خستگی می‌شود. برای شناسایی روش‌های موثر برای درمان و پیشگیری نیاز به اندازه‌گیری هدر رفتن عضلات و احتباس مایعات می‌باشد.

این یافته‌های هیجان انگیز رویکرد جدیدی را نشان می‌دهد که ممکن است مراقبت‌های آینده در بیماران نارسایی قلبی را راهنمایی کنید.

این تیم فناوری موسوم به QMR (رزونانس مغناطیسی کمی)، یک روش برای اندازه گیری عینی توسعه ادم به صورت طولی در طول پیشرفت بیماری، را شناسایی و پیاده سازی کردند. علاوه بر این، این دستگاه تغییرات در چربی بدن و توده عضلانی بدون چربی را ثبت می‌کند.

این فناوری کاربردهای بالقوه‌ای برای نظارت و تنظیم پروتکل‌های درمانی فردی با استفاده از روش پزشکی دقیق برای بیماران نارسایی قلبی دارد .

منبع دانشگاه Arizona
مقاله mdpi

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.