موفقیت 50 درصدی درمان زوجین نابارور

درمان زوجین نابارور
0 ۸

فعالیت های مرکز فوق تخصصی ابن سینا در درمان زوجین نابارور

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا با موفقیت پنجاه درصدی درمان زوجین نابارور که به مرحله اهدا رسیده‌اند، نویدگر اتمام ناباروری زوجینی است که به رغم دریافت درمان‌های متعدد ناباروری از فقدان فرزند رنج می‌برند.

شما همچنین می‌توانید مقاله ” سقط مکرر زوجین ایرانی و ارتباط آن با ژن HPA-1 ” را نیز مطالعه بفرمایید.

این کلینیک، نخستین مرکزی است که به صورت اختصاصی در کشور به درمان سقط مکرر و عدم موفقیت مکرر در درمان ناباروری می پردازد. این مرکز از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده و خوشبختانه توانسته‌است درصد بالای درمان ناباروری را در کارنامه فعالیتی خود به ثبت رساند.

در همین راستا، کلینیک اهدای ابن سینا نیز به عنوان یک مرکز ارجاعی در کشور و با درصد بالای موفقیت توانسته‌است به هزاران زوج، خدمات منحصربه فرد خود را ارائه دهد. مهم‌تر از آن رضایتمندی بالایی را در زوجین ایجاد کرده‌است.

امکانات و تجهیزات این مرکز فوق تخصصی

فرهاد یغمایی، متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری و مسئول کلینیک اهدای مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا است.

وی گفت:

مرکز درمان ناباروری ابن سینا با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات مدرن و به روز دنیا و کادر علمی فوق تخصصی و باتجربه از جمله مراکز منحصربه فرد به شمار می‌رود. این مرکز خدماتی همچون اهدای تخمک، اهدا جنین و رحم جایگزین ارائه می‌دهد.

همچنین با برخورداری از نرخ بالای موفقیت درمان زوجین و ضمن رعایت کامل محرمانگی بر اساس قوانین مصوب، اطمینان از سلامت روند اهدا و جلوگیری از تجاری سازی این خدمات درمانی پیشرفته را نوید می‌دهد.

 امروزه شیوه‌های درمان ناباروری، طیف گسترده‌ای از روش‌های ساده همچون درمان‌های دارویی تا روش‌های پیچیده همچون استفاده از درمان‌های جایگزین یا اهدا را شامل می‌شود.

تمام این خدمات همگام با دنیا و با بهره‌گیری از آخرین تکنیک‌های به روز، در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا قابل ارائه است. زوجین نابارور در صورت لزوم باتکرار درمان‌ یقیناً نتیجه خواهند گرفت.

منبع:

خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.